6 lis 2016

#67 I am back

Hej !
Wróciłam.Przepraszam Was z całego serca za to, że tak dawno pisałam. Przepraszam siebie za to, że tak zaniedbałam bloga. 
Nie mam konkretnego wytłumaczenia.
Brak weny? Natłok nauki w klasie maturalnej? Lenistwo?
Nie jest łatwo wrócić i pogodzić to wszystko.
Ale jak nie ja, to kto? :DWiele się u mnie działo przez te miesiące.
W sierpniu byłam z chłopakiem w Krakowie i Energylandii (POLECAM!).
Zaliczyłam także pielgrzymkę maturzystów do Częstochowy.
Wrzesień i październik były okropnymi miesiącami, a przede mną jeszcze gorsze....
Każdy nauczyciel strasznie szybko idzie z materiałem, co chwilę nowe sprawdziany, kartkówki, materiał, no bo przecież wszyscy muszą zdążyć z powtórkami do matury.
Ta gonitwa już mnie przerasta i modlę się, aby to się w końcu skończyło.Gdzie idę na studia?
Nie mam bladego pojęcia. Co mam zrobić ze swoim życiem, skoro umiem jedynie języki, no i ewentualnie interesują mnie media i geografia?
Myślę o filologii, ale nie angielskiej ani polskiej, tylko coś nowego. Chciałabym nauczyć się nowego języka, na który będzie zapotrzebowanie na rynku pracy. 
Może filologia skandynawska albo niderlandzka?
Kto wie, zobaczymy w czerwcu :)Życzcie mi powodzenia, i ja również życzę tego wszystkim osobom, które piszą maturę w maju 2017. Jestem z Wami :D

Zapraszam Was wszystkich na mojego instagramafacebooka i snapchata: izabela_x


Izabela ♥

5 komentarzy:

 1. ja dopiero zaczęłam naukę w liceum,a le wiem, że zanim się obejrzę, to już będę w klasie maturalnej. Na razie wiem, co lubię robić, ale konkretnych planów na przyszłość na razie nie mam ;)
  Pozdrawiam
  Tutti
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, znam to. Ja też w 1 liceum wiedziałam, że za chwilę matura i trochę żałuję, że nie uczyłam się więcej. Do matury jeszcze milion razy zmienisz zdanie na temat tego, co chcesz robić i w końcu podejmiesz decyzję :)

   Usuń
 2. Również jestem w klasie maturalnej. U mnie dodatkowo dochodzi egzamin zawodowy... To wszystko tak bardzo mnie stresuje, ze nie wiem jak sobie z tym radzic :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Również jestem w klasie maturalnej. U mnie dodatkowo dochodzi egzamin zawodowy... To wszystko tak bardzo mnie stresuje, ze nie wiem jak sobie z tym radzic :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stres towarzyszy chyba każdemu maturzyście :( ale nie martw się, trzymam za Ciebie kciuki! Co ma być, to będzie, na pewno dobrze zdasz, jeśli chociaż trochę się przygotowujesz :) Dasz radę!

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, bardzo mnie to motywuje!