6 mar 2016

#53 Korzystaj z życia!/Nobody can drag me down♥

Hej,


Czy myśleliście o tym, jak nasze życie szybko mija?
Wszystkie chwile odlatują jakby nigdy nie miały się zdarzyć, jakby to miał być tylko sen.
Każdy z nas zmaga się ze swoimi osobistymi problemami. Dla jednych mój problem może być czymś błahym, dla mnie jego problem może być taki sam.
Jednak mimo tych wszystkich zmagań pamiętajmy, że życie mamy tylko JEDNO.
Wszystko, co robimy, nie dzieje się bez przyczyny.
Zrobiłeś coś złego? Napraw to, bądź lepszym człowiekiem.


Kiedyś będziemy żałować, że nie zrobiliśmy czegoś w przeszłości, takie myślenie jednak nie jest prawidłowe! Nie żałujmy niczego w naszym życiu, podejmujmy rozsądne decyzje.
Chcesz spróbować czegoś nowego, ale boisz się "co ludzie pomyślą"? Zrób to!
Chyba nie chcesz kiedyś mówić "po co ja się nimi przejmowałem, przecież tak chciałem to zrobić"

Często u wielu ludzi pojawiają się pytania "co powiedziałabyś sobie sprzed 5 lat?"
Odpowiedzi przeważnie brzmią "nie przejmuj się opinią innych, korzystaj z życia, ciesz się z tego, co masz"

Doceńmy swoje życie i to, co mamy, zwracajmy uwagę na małe rzeczy, drobne gesty. Nie możesz mieć wszystkiego, pamiętaj.
Nie można być wiecznie smutnym! Wszystko ma swoje dobre i złe strony, dobro nie może istnieć bez zła.


Dlaczego zawsze w ponure dni mamy zły humor?
Tak, ja też tak zawsze mam. Ale staram się zauważać plusy deszczu, chcę przeżyć moje życie jak najlepiej, bo zawsze może zdarzyć się coś nieoczekiwanego, co obróci je o 180 stopni i nic nie będzie tak, jak kiedyś.
Po co przejmować się tym, że ktoś Cię obgaduje?
Ta osoba nie wie, że to do niej wróci, jest zazdrosna, chce Twojej porażki, chce tylko tego, żebyś upadł na dno. Ale bądź silnym człowiekiem, jedna osoba nie może Ci zaszkodzić!
To są tylko fałszywe osoby, nie można się nimi przejmować..
Wiem, piszę takie kazania, a sama się często tym przejmuję.
Ale hej! Nikt nie jest idealny, później zauważam co robię i się potrafię opanować. Nie boję się wtedy powiedzieć dosadnie "mam w dupie to, co ona na mnie mówi, jestem sobą i to jest najważniejsze"


Dlatego pamiętajcie zawsze, że przejmując się tak głupimi, dotykającymi nas sprawami, tylko tracimy kolejne sekundy naszego cennego życia. Jesteśmy młodzi, korzystajmy z niego jak najbardziej! Bądźmy dobrzy, uprzejmi.
Pamiętajcie, że rodzice praktycznie zawsze mają rację, bo są starsi i zabraniając czegoś, wiedzą, jak mogłoby się to skończyć, bo sami to kiedyś przeżyli.
Także korzystajmy z życia, ALE z umiarem. Oczywiście mówię tu o różnych używkach, one tylko skrócą nasze doświadczenia i w niczym nie pomogą.

A teraz uśmiech na twarz i pokaż, że potrafisz !

Iza ♥

facebook | instagram | snapchat: izabela_x

8 komentarzy:

 1. O i jak miło zaczęłam poniedziałek! Pomimo, że zaraz musze wyjść, zaspałam, dopijam kawę, maluję się i czytam jednocześnie, to bardzo poprawiłaś mi humor. Uśmiech jest zaraźliwy, czasem warto pouśmiechać się "mimo woli". Szkoda, że moim autobusem nie jeździ już Pan Robert znany jako Wesoły kierowca. Polecam sprawdź na YT co ten facet potrafi :) Tylko dlatego że się uśmiecha i jest miły! A tak wszystkim wokoło poprawia humor. Jak ma mikrofon w autobusie to już w ogóle wszyscy płaczą, ale ze śmiechu :D Warto się uśmiechać i pozarażać inne osoby :)
  Miłego tygodnia, Iza! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze mówisz, trzeba starać się być coraz lepszym człowiekiem. Ja też jestem za tym, aby próbować nowych rzeczy i nie przejmować się opinią innych, choć wiemy, że nie zawsze to takie prościutkie, bo jednak społeczeństwo wywiera na nas duży wpływ. Osobiście lubię, kiedy pada deszcz bo mogę skupić się na przemyśleniach :D
  Obserwuję!

  natasiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, trzeba zwracać uwagę na te małe rzeczy i gesty :)
  Zapraszam Mój Blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne jest to pierwsze zdjecie. A jesli chodzi o tematyke postu to bardzo dobrze to ujelas. Kiedys bardzo ale to bardzo przejmowalam sie opinia innych. Dzisiaj robie wszystko to co ja chce i po swojemu. To my jestesmy kowalami wlasnego losu a nie inni

  magdawiglusz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Sliczne jest to pierwsze zdjecie. A jesli chodzi o tematyke postu to bardzo dobrze to ujelas. Kiedys bardzo ale to bardzo przejmowalam sie opinia innych. Dzisiaj robie wszystko to co ja chce i po swojemu. To my jestesmy kowalami wlasnego losu a nie inni

  magdawiglusz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem wszystko ma swoje wady i zalety. Niestety ludzie mają problem z zauważeniem tych drugich i zawsze wyolbrzymiają wady. Zapominają o tym, że to od nich zależy, jak będzie wyglądać ich życie, że nikt ich za nich nie przeżyje. Trudno jest nagle zmienić swój tok myślenia, jeśli ktoś przez cały czas jest pesymistą lub boi się opinii innych, ale myślę, że większość osób w końcu zrozumie, jaki jest w tym błąd i zacznie żyć tak, jak chcą.

  Obserwuję i pozdrawiam. ;)
  http://gronercik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Twój blog przypadł mi bardzo do gustu, na pewno zostanę tutaj na dłużej:)
  Zdjęcia są przecudowne , co do posta przeczytałam cały ale jestem słaba w komentowaniu:(
  ==
  http://internetsisters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Też uważam, że trzeba myśleć pozytywnie bo czas szybko leci i wszystko przemija. Trzeba się otaczać pozytywnymi osobami :) Ładne zdjęcia i outfit.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, bardzo mnie to motywuje!