22 gru 2015

#45 Postanowienia noworoczne ☺

HEJ!


W dzisiejszym poście skupię się na wypisaniu moich noworocznych postanowień, które, mam nadzieję, dam radę wypełnić w sposób, w jaki bym chciała. Myślę, że będzie on pomagał mi o nich pamiętać :D 


1. Przy nauce skupić się tylko na niej, bo przez portale społecznościowe, wifi, i inne rozpraszacze, nie mogę tego zrobić. Zamiast robić zadania, ciągle siedzę wpatrzona w telefon..*minusy drugiej zmiany w szkole

2. Starać się opanować swoje emocje. To jest bardzo ważny punkt, ponieważ z natury jestem osobą bardzo donośnie ukazującą swoje emocje, jak np. złość (Seba wiedz, że chodzi o Ciebie), smutek. Chodzi tu o opanowanie tych złych emocji, dobre emocje aż chce się okazywać :D

3. Zorganizować sobie porządnie czas. Nie, nie potrafię zorganizować czasu samej sobie. Każdemu mogę to zrobić, ale sobie NIE. Po prostu nie wiem jak, zawsze mam na wszystko czas i się obijam, tym bardziej teraz, gdy chodzę do szkoły na po południe.

4. Znaleźć więcej czasu na bloga. Chcę, aby mój blog był jak najlepszy, aby więcej osób go zauważyło itp, a nie przykładam się do tego tak, jak bym chciała. Wiem, że nie robię tego tak, jak kiedyś i za to przepraszam.

5. Mieć jak najlepszy porządek. W pokoju i we wszystkim innym, w czym można ten porządek mieć. Muszę się o to postarać.

6. Zrobić taką imprezę osiemnastkową, którą zapamiętam do końca życia. 27 maja będę kończyła 18 lat, co wiąże się z przejściem do świata pełnoletnich i stania się bardziej dorosłą osobą.
Oczywiście z tą "bardziej dorosłą osobą" żartuję, bo z dnia na dzień się to nie stanie. Nadal będę szurniętą dziewczynką.

7. Być mniej leniwą...tego nie muszę komentować, moja najgorsza cecha.

Trzymajcie kciuki za wypełnienie tych wszystkich postanowień! :) 
Iza 


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

Hey!
In today's note I'll focus on write all of my New Year's resolutions which (I hope so) I could do like I want to. I think this note would help me to remember what I want to do in 2016.

1. While learning I want to focus just on it ( because all social medias are scrattering me. I'm not doing my homework, I'm just looking at my phone).

2. Fight with emotions. It's very important point, because I'm really emotional person. Of course, I want to fight only with negative emotions :)

3. Arrange my time. No, I can't arrange time for myself. I can do it for everyone, but not for me. I just don't know how and I always have got time for everything.

4. Have more time for my blog. I want to be as good as I can in this what I do. 

5. Have the best tidiness. In my room and everything else.

6. Make the best birthday party ever! 
I'll be 18 in 27th of May, so I want to remember that day for my whole life !

7. Stop being lazy. I think this is my worst quality EVER...

Cross your thumbs for achieve it!


social media: instagram | ask | tumblr

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz, bardzo mnie to motywuje!